Search
Filter by Custom Post Type
Proxtone-air2000-Premium 2

קיץ 2020 הגיע ואיתו עוד סקירה מעניינת, והפעם, בידוריות, בידורית היא מן מוצר ביניים הנמצא בתפר בין מערכת הגברה לרמקול Bluetooth, בד"כ בידוריות לוקות מבחינות רבות, איכות חומרים, עמידות, חיי סוללה, איכות סאונד ועוד.. (ראה כאן דגמי בידוריות נוספות באתר היבואן)

במאמר זה נספק 4 אופציות איכותיות במיוחד בקטגוריית הבידוריות, מתוך אלה שנציג ישנן כאלו ללא מיקרופונים וכאלו בעוצמה חזקה בהרבה מן השאר, את כל זאת נציין בפרטים הקטנים,

כמו שנאמר, בידורית היא מוצר ביניים, אחרי חיפוש מייגע אחר בידוריות איכותיות ועוצמתית הצלחנו להרכיב רשימה הכולל. 4 דגמים של מערכות הגברה / בידוריות איכותיות המספקות כל אחת בתורה מענה שונה להגדרה.

בידורית מס' 1 – בידורית מקצועית Klark&Helmer Splendor Z

מתחילים בתותחים הכבדים ביותר,  ראשונה ברשימה היא הספלנדור Z החדשה מבית Klark&Helmer. מדובר על החדשה ביותר מבין החבורה ובמקרה גם העוצמתית והיקרה ביותר, אך עם זאת היא מספקת פתרונות רבים שבידוריות/מערכות הגברה אחרות אינן מצליחות לבצע, בספלנדור Z החדשה מבית Klark&Helmer  אנו מקבלים את כל התוספות העדכניות כראוי לשנת 2020, המערכת מצויידת בוופר במידת 12" וטוויטר במידה 1.5" המספקים יחד מנעד מאוד רחב של צלילים, וכל זאת בהספק אדיר העומד על כ800w בחיבור לחשמל, נוסף על אלה ישנו מיקסר פנימי מובנה הכולל 4 ערוצים מלאים לחיבור מיקרופונים כלי נגינה ואפילו ישנה אפשרות לחבר בשרשור רמקול מוגבר נוסף או בידורית נוספת.

בידורית מקצועית 12" Klark&Helmer Splendor Z ב- 6795 ₪ בלבד מהיבואן ...

כמוכן כוללת הספלנדור Z מצויידת בשני מיקרופונים איכותיים במיוחד בתצורת UHF, הכוללים גם מנגנון ברירת תדרים, מנגנון זה מיוחד למניעת הפרעות ורעשים מיותרים ולבחירה של תדר איכותי ונקי לביצועים מקסימליים. נתון זה אינו קיים באף בידורית או מערכת הגברה אחרת ומנגנון זה נמצא לרוב במוצרים מקצועיים למשעי כמו מיקרופונים אלחוטיים ייעודיים ואיכותיים.

הספלנדור Z היא מערכת ניידת איכותית מאוד עוצמתית מאוד, היא לא תתאים לכל אחד, אך מישהו המעוניין במערכת עוצמתית הכוללת את כל הדברים הטובים שיש לעולם הסאונד להציע.

חיי הסוללה ארוכים במיוחד שכן השימוש הוא בסוללת ליתיום איכותית המספקת אורך חיים רב להפעלה ועמידות גבוהה בהרבה מסוללות 12v סטנדרטיות המצויות ברוב הבידוריות.

בידורית מס' 2 – בידורית Proxtone air2000 Premium

כאן מדובר כבר על בידורית מסורתית יותר, הAir2000 פרימיום היא בידורית עוצמתית במיוחד בעלת וופר במידת 15 אינצ'ים וטוויטר במידה 1.5 אינצ'ים, מבית המותג Proxtone כמוכן היא מאובזרת בשני מיקרופונים בתצורת UHF המוצלחת וכן גם באפשרויות חיבור רבות כמו כרטיס זיכרון, usb, bluetooth וכמובן גם חיבור ישירות דרך כבל ייעודי למחשב, מקרן או כל דבר אחר, העוצמה של הair2000 חזקה במיוחד ויש כאלה המשתמשים בה בתור ההגברה באירועים במקומות פתוחים וסגורים כאחד, למרות מידותיה הגדולות זוכה הair2000 לניידות נוחה להפליא, הגלגלים עמידים מאוד וכמוכן גם ידית הנשיאה המופיעה בתצורת טרולי, גם כאן מצויידת הבידורית בסוללת ליתיום איכותית המאריכה חיים ומספקת שעות רבות של השמעה יום אחר יום.

החומרים הכלליים המרכיבים את הבידורית מרגישים איכותיים מאוד ועמידים ונראה שהair2000 תספק את בעליה בחיים ארוכים של הגברה איכותית וניידת.

הair2000 פרימיום היא בידורית מוכרת מאוד בחוגים רבים וכמוכן מספקת בהצלחה כבר תקופה ארוכה צרכים של מוסדות ועסקים רבים.

מס' 3 – בידורית Bose S1-Pro

על חברת Bose אין להאריך מילים יותר מדי, שכן זו היא אחת מחברות מוצרי הסאונד הוותיקות, הידועות והמצליחות בעולם, מוצריה הרבים פזורים בכל פינות הגלובוס ועתה החליטו להיכנס לתחום הרמקולים הבינוניים הניידים בעזרת הרמקול הנייד החדש הS1PRO הוא רמקול נייד, סוג של בידורית קטנה, אך הוא אינו כולל מיקרופונים אלחוטיים אך ישנו חיבור יעודי למיקרופונים, הרמקול עצמו מרגיש איכותי מאוד למגע וניתן להציבו בזוויות שונות, כל זאת בזכות עיצובו הזוויתי המספק כר נוח להצבה על פאות שונות של הרמקול.

Bose S1 Pro | Keymusic

ה-S1PRO נשמע נהדר, הסאונד נקי ואיכותי, לא היינו מצפים פחות מרמקול מבית bose, העוצמה גבוהה אך לא מחרישת אוזניים, והרמקול יוכל לספק הגברה למקום קטן סגור בקלות רבה, כאשר מדובר על מקומות פתוחים יתקשה יותר לבצע את המשימה, אך האפשרויות הרבות מאפשרות חיבור אלחוטי לרמקול נוסף לשם השמעה בסטריאו ותחימת " אזור סאונד" בצורה מוצלחת.

בין האפשרויות הרבות נמצאים גם שני חיבורים לline או למיקרופון ובסמוך אליהן נמצאים הווליום, אקולייזר, והאפקטים, כולם נועדו כדי לשפר את חוויית השמיעה והשימוש והתוצאה אכן מצויינת.

הbose s1pro הוא רמקול נייד מצויין המספק סאונד נקי בהחלט, אך סובל מכך שאינו מצוייד במיקרופונים או אביזרי עזר לניידות.

מס' 4 – בידורית \ מערכת הגברה ניידת TRX Audio P5000

חברת TRX Audio מתמחה בייצור של אודיו מקצועי ואיכותי, היא ידועה לטובה מתחום הרמקולים המוגברים המוצלחים שלה, כיום החברה מוכרת מאוד גם בארצנו והיא מספקת פתרונות הגברה רבים לשימושים ודרישות שונות, הp5000 היא מערכת הגברה איכותית מאוד,  ניידות הנשיאה שלה היא הדבר הראשון שמבחינים בו, כל המערכת נארזת יחדיו ליחידה אחת נוחה וקלה מאוד לנשיאה, המערכת מורכבת משני רמקולים פסיביים איכותיים המצוי דין בשלושה אלמנטים כל אחד על מנת לכסות מנעד מאוד רחב של צלילים,  נוסף על הרמקולים הp5000 כוללת יחידת מגבר הכוללת מיקסר מובנה, בו נמצאים כל כפתורי השליטה והחיבורים הרבים, וכמובן את היציאות לרמקולים ואף לרמקולים נוספים, הp5000 היא מערכת השלמה ביותר המצוייה ברשימה זו ובכלל בעולם הבידוריות והמערכות הניידות, אמנם הp5000 אינה מצויידת בסוללה אך מאפייניה היחודיים בהקשר לניידות המערכת, מאפשרים לנו להציב אותה ברשימה אחת עם מערכות ניידות מוצלחות אחרות.

מערכת הגברה ניידת מקצועית TRX Audio P5000 מהיבואן | ענק הסאונד

סיכום

הרשימה הקצרה והאקסלוסיבית הזו מספקת לנו כמה אפשרויות לבידוריות/מערכות ההגברה הניידות המומלצות לקיץ המיוחד העובר עלינו בשנת 2020 המוזרה, כולן יתנו מענה איכותי לסאונד, כל אחת ככל יכולתה ותכלית שימושה, אחרי מחקר עמוק ויסודי זוהי הרשימה של המערכות המומלצות ביותר לשנת 2020 וכולן מערכות איכותיות וטובות ולפי שימוש יעודי ועתידי ולבחור  לנו את זו המתאימה ביותר לצרכינו, אם אנו חושקים בבידורית עם מיקרופונים אלחוטיים איכותיים, ברמקולים רבים או בניידות מקסימלית אז אחת מהרשימה הנ"ל בטוח תספק את מאוויכם.